Lodówka liście złoto 100
  •  Lodówka liście złoto 100

Lodówka liście złoto 100

140,00 zł
Brutto

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

Ilość

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

Jeśli chcesz dodać koloru swojej kuchni lub sprawić, by twoja stara lodówka wyglądała jak nowa – nasza mata z elastycznego magnesu jest IDEALNA! 

Mata magnetyczna na lodówkę to prosty i nowoczesny sposób na zmianę Twojej kuchni! Jest nieoceniona w sytuacji, gdy Twoja wolnostojąca lodówka przestała być ozdobą, albo wręcz na skutek zadrapań czy wgnieceń - szpeci Twoje wnętrze. 

Nasza mata magnetyczna pomoże Ci w niedrogi sposób zmienić wygląd lodówki, a tym samym – całego pomieszczenia!

Założenie maty na lodówkę trwa zaledwie kilka sekund. Co ważne - matę zakładasz i ściągasz kiedy tylko chcesz.

Mata zakryje wszelkie wgniecenia i Twoja lodówka będzie wyglądać jak nowa!

- POMIAR LODÓWKI – mata przyczepia się tylko do części metalowych, zatem przy mierzeniu pomiń plastikowe listwy czy aluminiowe wykończenia. Matę drukujemy i docinamy pod Twój wymiar – każde drzwi lodówki (górne, dolne) należy zmierzyć osobno – matę otrzymasz osobno na każdą część lodówki.

- SPOSÓB MONTAŻU – mata wydrukowana jest na wymiar Twojej lodówki, jej założenie zajmie Ci dosłownie kilka sekund – wystarczy ją tylko przyłożyć. Co więcej – w każdej chwili możesz ją zdjąć i na nowo przyczepić. Mata jest wielokrotnego użytku. 

 

- SPOSÓB CZYSZCZENIA  -  mata magnetyczna jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Do jej czyszczenia używaj wyłącznie miękkiej szmatki. 

- UCHWYTY, ZAOKRĄGLENIA, OTWORY NA PODAJNIK WODY CZY KOSTKARKA -  mata dopasuje się do Twojej lodówki – możesz użyć nożyka lub nożyczek. Ponadto mata przylega i zakrywa niedoskonałości na lodówce – typu wgniecenia, zadrapania. 

9933 Przedmioty
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Wapdruk sklep Wapdruk sklep Za darmo!
InPost kurier InPost kurier 17,00 zł
InPost kurier -Pobranie InPost kurier -Pobranie 23,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 14,00 zł