Lodówka ciastko 1
  •  Lodówka ciastko 1

Lodówka ciastko 1

140,00 zł
Brutto

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

Ilość

MATA MAGNETYCZNA NA LODÓWKĘ

Jeśli chcesz dodać koloru swojej kuchni lub sprawić, by twoja stara lodówka wyglądała jak nowa – nasza mata z elastycznego magnesu jest IDEALNA! 

Mata magnetyczna na lodówkę to prosty i nowoczesny sposób na zmianę Twojej kuchni! Jest nieoceniona w sytuacji, gdy Twoja wolnostojąca lodówka przestała być ozdobą, albo wręcz na skutek zadrapań czy wgnieceń - szpeci Twoje wnętrze. 

Nasza mata magnetyczna pomoże Ci w niedrogi sposób zmienić wygląd lodówki, a tym samym – całego pomieszczenia!

Założenie maty na lodówkę trwa zaledwie kilka sekund. Co ważne - matę zakładasz i ściągasz kiedy tylko chcesz.

Mata zakryje wszelkie wgniecenia i Twoja lodówka będzie wyglądać jak nowa!

- POMIAR LODÓWKI – mata przyczepia się tylko do części metalowych, zatem przy mierzeniu pomiń plastikowe listwy czy aluminiowe wykończenia. Matę drukujemy i docinamy pod Twój wymiar – każde drzwi lodówki (górne, dolne) należy zmierzyć osobno – matę otrzymasz osobno na każdą część lodówki.

- SPOSÓB MONTAŻU – mata wydrukowana jest na wymiar Twojej lodówki, jej założenie zajmie Ci dosłownie kilka sekund – wystarczy ją tylko przyłożyć. Co więcej – w każdej chwili możesz ją zdjąć i na nowo przyczepić. Mata jest wielokrotnego użytku. 

 

- SPOSÓB CZYSZCZENIA  -  mata magnetyczna jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Do jej czyszczenia używaj wyłącznie miękkiej szmatki. 

- UCHWYTY, ZAOKRĄGLENIA, OTWORY NA PODAJNIK WODY CZY KOSTKARKA -  mata dopasuje się do Twojej lodówki – możesz użyć nożyka lub nożyczek. Ponadto mata przylega i zakrywa niedoskonałości na lodówce – typu wgniecenia, zadrapania. 

998 Przedmioty
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Wapdruk sklep Wapdruk sklep Za darmo!
InPost kurier InPost kurier 17,00 zł
InPost kurier -Pobranie InPost kurier -Pobranie 23,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 14,00 zł